دو کلمه

۱-آدما مثه ماهی که تو ابه و قدرش رو نميدونه هستن.....يالااقل من اينجورم......مدتی دست روزگار حاجيتون رواز بازارچه قبلی رد کرده بود به يه بازارچه ديگه تااين که يه ماهيه اومديم و سکوی بازارچه قبلی رو تميز کزديم و مستقر شديم.سيبيلا رو دو باره با روغن نباتی وطنی چرب می کنيم و گيوه های ملکی رو به پا......حالا می فهمم که اين شهردود زده راهبندون زارو چه قدردوستش دارم.....سگش رو نميدم به اونور آب....

۲-ميگم همون حديثی که ميگه شيعيان مادر عزای مامحزونن.......ميگه در شادی ما شادن.....پس اونايی که مرض ندارن ۱۰ روز برای شادی فاطمه س که عامل شادی رسول الله ص و آرامش ولی الله ع بود مراسم شادی راه بندازن (شاد شاد  نه اين که بيان مرثيه هارو بارينگ ۶ و ۴ و ۸بخونن) شام هم بدن (حاجيشونم دعوت کنن).....چيه تکراريه؟از دين که خارج نشدم؟

۳-اين آقای خفن ميخوادادعای من بودن بکنه....آخه اگه اون منه پس من کيم؟اگه من منم پس اون کيه؟......عجب روزگاريه......

..........بی خيال.....زت زياد

/ 42 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
بی نام

سلام خيلی خيلی زياد مخلصيم. بالاخره برگشتی. انشاءالله يه روزی آقامون بياد و يه جشن بی نظير برای تولد مادرش بگيريم. از اون جشنها. ولی فعلا تا اون روز من يکی که حاضرم دعوتت رو به صرف شام بپذيرم. اصلا از خدامه. می گی نه؟ امتحان کن!!!

setareh

هم پيشنهادتان عاليه و هم خيلی خيلی خوب می نويسيد...هيچ فکر نمی کردم اين لحن وگويش خاص (بقول شما مشتی) در نوشتن به اين زيبايی از آب دربيايد... موفق باشيد... نه... زت زياد.

fatemeh

دست مريزاد که اين طور از شيوه و مسلک ما پيروی کرديد . دست مريزاد... / فاطمه بنت محمد (ص)

حامد

منظورم اينه که به روز نمی کنی .. وگرنه جسارت در مرام ما جايی نداره ..

رها

سلام و روز خوش . هميشه يار يارتون

فاطمه بنت محمد (ص)

يک دنيا از شما شکايت دارم که به نام و به خاطر من نعمات پاک خداوند را حيف و ميل کرديد و به جای اينکه به دنبال مرهمی برای زخمهای بی شمارتان باشيد همواره در راه عميق شدن آن قدم برداشتيد. راهی که می رويد همان راهی است که ۲۳ سال عليه آن مبارزه کرد . بر قلب سنگیتان بنگرید خواهید دید که فاصله شما با مشرکان مکه از تار مو هم نازکتر است . چشمانتان را باز کنید مرگ ناگهانی در انتظارتان است از خدا بترسید و بنده بی بند او باشید نه بنده ای در بند شیطان

تين تين

حاجي ها هم حاجي هاي قديم.بازديد پس نمي دي حاجي

dogville

خدا جون دلم شور میزنه برا اقا سید تو رو به جون هرکی دوست داری تو رو به جون امام زمان /امام حسین /خدا جونم التماست ميکنم ...کمکم کن دلم ترکيد بابا جون هرکی دوست داری پيروزش کن خداااااااا!!!!!!