يا حسين

سلام مشتی،.....نوچه پروریت یکه، تکه......دومی نداره.....کی اومده و ازت نگرفته؟......یه روزی به اوس کریم گفته بودی (کوریاد چشمی که تورا نبیند) حالا  من به تو میگم کورباد کسی که فضایل تورو نبینه....حرکتت ،تصمیم گیریت،شور آفرینیت،عملگراییت، پابندی به عهد الهیت،از خودگذشتگیت،.عاشق پیشگیت،دلدادگیت، سردادگیت، از خانواده گذشتنت، .......همه درسه، اونم درس درست و درمون.....ولی چه کنیم که نشناختنت ......نخواستن بشناسنت.....تا بودی که تنهات گداشتن.....وحالا هم که عده ای ازخونت دستمایه کسب نام و نان ساختن.....اسمت رو تا عرش می برن بالا و حسین اللهی میشن.....ولی رسمت رو به دیوار میزنن .......انگاربارها مثله ت میکنن،اونوخ میان برجنازه ت نمازمیذارن و مویه میکنن......دور نیس که قبر و پیکرپاکت رو هم به نفع خودشون مصادره کنن و بدزدن،بعدشم دادیزنن(آي دزد......)به عزادارای واقعیت حمله کنن، باشریح قاضی نسکافه بخورن و بیان سر قیمه پلوت اشک ریا بریزن و قمه بزنن....

حسین جون،دوستای واقعیت،دشنه بردل میزنن که خانه عشقه نه برسر

تو همیشه مظلومی

/ 20 نظر / 24 بازدید
نمایش نظرات قبلی
يک روحانی

سلام ممنونم که سر میزنید با جمعه ای ازجنس فراموشی آپم تشریف بیارید یا علی مدد

منتظران ظهور

پنجم صفر سالروز شهادت مظلومانه ملیکه گیتی،بلبل خوش الحان کربلا ستاره درخشان شام *رقیه خاتون بر شما دوستداران آل الله تسلیت باد* ممنون می شویم به ما هم سری بزنید.

يوسف

نگاهتون جالبه... راست میگین.... خدا کنه راهمون هم حسینی باشه... دیده بان برج مینو

تولید اندیشه

سلام بر دوست قدیمی . از اینکه همچنان می نویسید خیلی خوشحال شدم . موید و منصور باشید.

ويروس

مرگ، بزرگ ترين ياور و همراه ماست. چون به زندگي ما معنا مي بخشد. اما براي ديدن چهره ي حقيقي مرگ ِ خود، بايد نخست همه ي آرزوها و همه ي وحشت هايي را كه تنها با شنيدن آن نام در موجود زنده بيدار مي شود بشناسيم. = پائولو كوئيلو، سفر به دشت ستارگان

پريا

سلام ... متوجه پيامتون نشدم .. البته انشاءالله هميشه همه دعاهاتون مستجاب بشه .. و انشاءالله امسال سال شادی و سلامتی و خوبی باشه براتون و برای تمامی اعضای خانواده تون بابايی عزيز .

فردوس

سلام....البته مظلوم توي اين دنيا كم نيست ....

يك روحاني

سلام ممنون که سر زديد وبا نظرات سازندتون منو راهنمايی کردين

مشکانی

سلامتان باد و صد درود ميلاد انوار تابناک نبوت و املمت را تبريک عرض ميکنم اگر از کوچه معشوقه ما ميگذری بر حذر باش که سر می شکند ديوارش از کوچه ما هم گذر کنيد نظراتتان راهگشای راهمان خواهد بود .