اينم آپديت

قدیما مشتیا بیابرویی داشتن و دنگ و فنگی ولی تو این دوروزمونه کرک و پر مشتیاهم مثه جوجه ماشینی ریخته. با هدایت و رهبری فاطی خانوم خانواده گرم و صمیمی ما که دراون مشارکت خرف اول و آخررو میزنه ما سه کنج دیفال گیرافتادیم و تک و تنهاواسه خودمون باخاطره دشنه کشی ها و بازارچه بندون واسه حودمون سوت میزنیم و سیبیل تاب میدیم(آلزایمریها همیشه با خاطرات عهد بوق صفا می کنن). فاطی خانومم با تیر وطایفه(جوجه ها و عروس و دومادش) جبهه ضد قلی راه انداختن و مارو به اسم قی قی(قلی قپانی) موطلایی فیلم فرمودن و می فرماین و دوستان نیز سفارشی که در این روز مجض احتیاط از خانه برون نشو که خطرها باشد٬......البته زهراخانوم این وسط بیشتر میوندار بودن که بلایی سرشون آوردیم که عنقریب تقش در میاد.وشمااز ایشان حلوایی خواهید طلبید که نگو....

از این که ما بدون کاندید شدن به عنوان عضو هیچ مجلسی در هیچ انتخاباتی اسممون در نیومده دلخوریم اینم شاید به خاطر مرگ دوران مشتی گری و نوچه بازی باشه. بی خیال مثه پیر چنگی واسه خدامون و خودمون می زنیم و شایدم با توجه به این اعیاد  قری محتصر بیاید. امااجرش بااوس کریمه که هرچی بیشتر میگذره بیشتر بهش ارادت پیدا میکنیم.وبیشتر می فهمیم که تو شناختش بیغیم.ولی نوکریش رو دوس داریم.

زت زیاد.زن هم زیاد و سایه اولیش بر سر ماکم مباد. که فاطی خانومی گفتن و شما نمی دانید که کم شخصیتی نیست.....و اگراو نبود چه کسی ترسش حواب رااز چشم ما می ربود؟

عیدتون مبارک.

/ 12 نظر / 17 بازدید
نمایش نظرات قبلی
لی لا - آبی آسمانی

هر وقت عيد ميشه حتمن شما يه آپديت ميکنيد مثلن من مطمئنم عيد غدير هم آپديت داريد بنابراين تاريخ رجوعم به شما شده عيد به عيد! يادمه روزی که برای بار اول اومدم اينجاُ خونه ی شما رو تنها جائی ديدم اونوقتا که ميشد باهاش خنديد و لهجه اش خاص خودش بود... اين روزا هيچکی ديگه به آدم حال نميده ما هم که خودمون هميشه ی خدا ضد حاليم :) واقعن دلم برای فعال شدن شما تنگ شده... راستی بد نيست اسم خودتونو هم بزاريد تو اون ليستا :)

بی نام

سلام مشتی. گل گفتی. بخدا ديگه هيچی مث قديما نيس. زنده باشی و سبز و سلامت. ما که داريمت. شوما هم يخده نوچه نوازی رو بيشتر کنی از کرمته. يا علی.

no1

عيدت مبارك

کيميا

سلام..ميبينم که انگار خبرايی شده داداش...بهتون نمياد دوماد دار باشين ولی انگار اينجوری به نظر ميرسه :)) ايشااله که خوشبخت باشن و زير سايه امام زمان شاد و سلامت زندگی بکنن :)

ژوپی

سلام بر پدر همسره محترم دوست محترم ما..............ممنونم که نظر دادين و سر زدين..........تبريک عرض ميکنم اميدوارم به پای هم پير بشن التماس دعا سلام برسونيد

دوماد

سلام ! اولين کامنت رو با ترس و لرز می فرستم تا تبعاتش رو بسنجم و بعد.... اما .....تاييد... و اينا!

زهرا

اينطور که از کامنت ها بر مياد عروسی و اينا بوده ، مبارکه

~سحر~

سلام!! چه عجب! افتخار دادین! همه ی عیدهای گذشته و نیومده ی شما هم مبارک باشه! ایشالا همه خوش و در کنار خانواده باشین!

امير

سلام آقلی. چاکریم بدفرم. یاد قدیما بخیر

سعيدی راد

زيبا می نويسيد . شيوا و روان. حرفهای زيادی برای گفتن داريد. زبان خوبی هم برای عرضه انتخاب کرديدو موفق باشيد.